بلوک گازی

بلوک گازی

بلوک گازی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از مصالح مرغوب و با کیفیتی که در چند سال اخیر کاربرد فراوانی در فعالیت های ساخت و ساز به ویژه در ساخت دیوارهای ساختمانی داشته است بلوک گازی نام دارد.استفاده از بلوک گازی به جای مصالح سنتی و قدیمی موجب افزایش سطح کیفی ساختمان شده است.

در واقع مهمترین دلیل تولید بلوک های سبک گازی مقاومت بسیار بالای آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و محیطی می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف شاهد پیشرفت چشم گیری در همه زمینه ها هستیم.صنعت ساختمان و ساختمان سازی از این قائده مثتسنی نیست. در سالهای اخیر با وجود ورود صنعت بتن گازی تغیرات عمده ای پیش آمده است.

باید توجه داشته باشید امروزه به دلیل قیمت بسیار پایین بتن های هوادار شده طرفداران بسیار زیادی را جلب خود کرده است تا برای ساخت و ساز از این نوع بتن استفاده کنند.

مواد تشکیل دهنده ی بلوک گازی ترکیب مواد ماسه و سیمان و پرتلند و آب و عوامل حباب زا می باشد.این محصول دارای خصوصیاتی است که مهندسین را برای استفاده از آن توجیه میکند.

کیفیت این بلوک به اندازه ای است که توانسته تاییدیه ی مرکز تحقیقات مسکن را دریافت کند.

مزایای استفاده از بلوک گازی

پیمانکاری که قصد ساخت یک بنا را داشته باشد در ابتدا به مقدار زیادی آجر برای چینش دیوار ها و همسان سازی سطح سازه نیاز دارد. این امر می تواند وزن و حجم ساختمان را افزایش دهد که مورد پسند هیچ پیمانکاری نمی باشد. حال اگر قصد داشته باشد از عایق های صدا و سایر عایق بندی ها برای ایزوله کردن ساختمان بهره ببرد بر وزن ساختمان نیز مجدد افزوده می شود.

در نتیجه برای جلوگیری یا کاهش این امر به یک سازه ای جدید برای ساختمان نیاز داریم که در همین راستا می توان از بلوک بتنی گازی استفاده کرد. بلوک بتنی گازی  علاوه بر کم کردن وزن ساختمان مزایای بیشمار دیگری دارد که در ادامه ذکر شده است.این مزایا عبارتند از:

 • بلوک های گازی در برابر سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی دارند.
 • این بلوک ها به نسبت سایر بلوک های ساختمان سازی از وزن پایین تری برخوردار می باشند.
 • قیمت این بلوک ها مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
 • یکی از کاربردهای مهک این بلوک ها این است که می توانند مانند عایق عمل کنند و دیگر نیازی نیست که شما از عایق جداگانه استفاده کنید.
 • وزن کم این بلوک ها موجب می شود تا ساختمان شما در نهایت وزن مطلوبی داشته باشد.
 • استفاده از این بلوک ها موجب می شود تا به کارگیری فولاد و بتن های سنگین در ساخت و ساز کاهش پیدا کند.
 • یکی دیگر از ویژگی های جذاب در مورد این بلوک ها این است که این بلوک ها قابلیت بازیافت بودن این بلوک ها می باشد.
 • وزن سبک این بلوک ها باعث می شود که به راحتی آن را جا به جا کرد.

بلوک سبک گازی به چه صورت تهیه و تولید می شود؟

در ساخت بلوک های سبک گازی از حباب هوا استفاده می شود و اینکار موجب می شود تا وزن این بلوک ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند اما این پایان کار نیست..!!

استفاده از حباب هوا در ساخت این بلوک ها نه تنها وزن آنها را کاهش می دهد بلکه موجب مقاومت این بلوک ها در براربر صدا و گرما و سرما می شود.در حال حاضر به جای استفاده از بلوک های قدیمی و سنگین از این بلوک ها برای ساخت و ساز استفاده می کنند.

برای دریافت قیمت بلوک سبک گازی و  مشاوره در مورد انتخاب و خرید انواع بلوک ساختمانی اعم از بلوک هبلکس ، بلوک پوکه ای لیکا ،  قیمت بلوک پوکه ای و بلوک سبک سیمانی و بلوک سیپورکس با ما تماس بگیرید.

معایب بلوک سبک

با توجه به اینکه مزایای بسیار زیادی دارند این بلوک ها اما خالی از اشکال هم نیستند. ما در زیر به چند مورد آنها اشاره میکنیم؛

 • برای رنگ آمیزی و سایر کارهای زینتی به دلیل وجود اختلال بسیار زیاد در این نوع بتن ها دچار مشکل میشوید.
 • دیوارهای بیرونی برای عدم نفوذ آب به داخل ساختمان باید با یک ماده خواص پوشش داده شوند تارطوبت به داخل ساختمان نفوذ نکند.
 • اگر قصد دارید از این بلوک ها در ناحیه مرطوب استفاده کنید حتما از یک لایق رطوبت عایق استفاده کنید.

قیمت بلوک گازی

همانطور که در جریانید با توجه به نوسانات بازار قیمت تمام شده ی کالا را در سایت نمتوانیم بگذاریم. اما شما میتوانید با تماس با شرکت و  ارائه مشاوره رایگان از طرف کارشناسان ما از قیمت نهایی محصول مورد نظر خود با خبر شوید.البته که همکاران ما منصفانه ترین حالت را برای ارائه قیمت پیشنهاد میدهند.

قیمت بلوک گازی
قیمت بلوک گازی

بلوک گازی در تهران

ساخت و ساز دز تهزان نیز کماکان رو به افزایش است، و استفاده از بلوک گازی نیز رو به افزایش است. البته باید در نظر داشته باشید در تهران در ساختمان های متوسط و کوچک استفاده میشود. برای تهیه بلوک گازی در تهران شما میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و از امکانات شرکت ما بهرهمند شوید.

بلوک گازی در یزد

شرکت خانه و بلوک علاوه بر تولید محصولات و ارائه آن به شهرهای مختلف با داشتن نمایندگی های متعدد از شرکت ها و کارخانجات بزرگ نظیر کارحانجات شیشه بلوک و ملات اردکان یزد توانسته بخش اعظمی از فروش بلوک های سبک ACC(هیلکس) را به خود اختصاص دهد.

بلوک گازی در تبریز

بلوک گازی در تبریز دارای نمایندگی میباشد که محصولات خود را تحت نظر کنترل کیفیت مرغوب تولید کرده و روانه بازار میکند. نمایندگیهای شرکت خانه و بلوک در شهرهای مختلف خدمات خود را به نحو احسن ارائه میدهند.

کاربرد بلوک گازی چیست؟

بلوک های گازی به دلیل ساختاری سبکی که دارند می توان آن ها را جایگزین بلوک های سنگین کرد و وزن ساختمان را کاهش دارد. علاوه بر سبک سازی ساختمان و بنا بلوک های گازی عمل حمل و نقل و همچنین نصب دیگر سازه ها را سرعت بخشیده که خود مزیت بالایی به حساب می آید. همچنین از این بلوک ها برای کف بندی طبقات نیز استفاده کرد.

بلوک گازی این امکان را به شما می دهد که پس از اجرای آن عملیات هایی چون سفید کاری نیز انجام دهید و ساختمان یا بنایی زیبا و خارق العاده اما محکم و با دوام داشته باشید.علاوه بر سفید کاری می توانید با کمک ابزار آلات مخصوص توسط فردی ماهر جهت افزایش طول عمر بنا اقدام به عایق بندی ساختمان و ایزولاسیون آن ها کنید.

یکی از مهم ترین و در واقع اصلی ترین کاربرد بلوک بتنی گازی استفاده از آن در شیب بندی پشت بام ها است که جزء برترین و با کیفیت ترین پوشش ها برای پشت بام ساختمان ها به حساب می آید. بسیاری از افراد و پیمانکاران از این ابزار برای ساختمان و سازه های خود استفاده می کنند.

از دیگر کاربرد های بتن های گازی که ممکن است بسیار به چشم دیده باشید اما به آن توجه نکرده باشید عایق صدا می باشد که در سینما ها و تالار ها یا بسیاری از موتور خانه ها که صدای بسیار زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در سرد خانه ها یا گرم خانه ها جهت حفظ دما نیز از آن ها استفاده می شود.

بهترین نمایندگی معتبر فروش بلوک گازی چه کسی می باشد؟

تکنولوژی و فناوری در عصر حاضر پیشرفت چسمگیری را به خود دیده است و با ورود به تمامی صنایع از جمله ساختمان سازی توانسته است تغییرات بزرگی را ایجاد کند. یکی از این تغییرات ورود بلوک های گازی می باشد که با کمک این سازه می توان ساختمان و بناهای خود را به سرعت بیشتری مدرن کرده و به اتمام برسانیم.

با توجه به ازدیاد ساخت و ساز های در سطح شهر مراکز بسیاری تاسیس شده و به تولید و عرضه انواع بلوک های بتنی و مصالح ساختمانی مشغول گشته اند. اما پیدا کردن مرکز معتبری که بتوان بهترین و با کیفیت ترین مصالح و بتن های از آن تهیه کرد کاری سخت و دشواراست. همچنین برای بسیاری از پیمانکاران در کنار کیفیت و مصالح و بتن ها از جمله بلوک گازی قیمت آن نیز مهم می باشد.

یکی از این مراکز که سال ها است در زمینه تولید و فروش انواع بلوک های ساختمانی همچون بلوک بتنی گازی مفعالیت دارد شرکت خانه بلوک است. این شرکت با دارا بودن تیمی از متخصصان و کارشناسان مجرب سعی در ساخت با کیفیت ترین بلوک ها را داشته و توانسته است به سطح استاندارد جهانی در کوتاه ترین زمان دست یابد.

خانه بلوک با توزیع و فروش در سراسر ایران از طریق نمایندگی های فعال خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه داده و با اهداء ضمانت نامه ای معتبر تضمینی بر با کیفیت بودن محصولات و بلوک های گازی خود می دهد.

شما می توانید در صورت تمایل برای خرید بهترین و با کیفیت بلوک گازی با قیمتی بسیار مناسب و ارزان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این نوشته در بلوک ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

5 دیدگاه برای “بلوک گازی

 1. mahyar گفته:

  قیمت بلوک های سبک دیواری در سایت درج نکردید لطفا قیمت ها را در سایت قرار بدید تا بتوانیم خرید کنیم. مممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.