بلوک گازی

بلوک گازی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از مصالح مرغوب و با کیفیت که در چند سال اخیر کاربرد فراوانی در فعالیت‌های ساخت و ساز به ویژه در ساخت دیوارهای ساختمانی داشته است بلوک گازی نام دارد. استفاده از بلوک گازی به جای مصالح سنتی و قدیمی موجب افزایش سطح کیفی ساختمان شده است. مهمترین دلیل تولید و مصرف بلوک‌های سبک گازی مقاومت بسیار بالای آنها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و محیطی می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در عرصه‌های مختلف، شاهد پیشرفت چشم گیری در همه زمینه‌ها هستیم. صنعت ساختمان سازی از این قائده مستثنی نیست. باید توجه داشته باشید امروزه بتن‌های هوادار شده به دلیل قیمت بسیار پایین، طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

بلوک گازی ترکیبی از ماسه و سیمان و پرتلند و آب و عوامل حباب زا می‌باشد. این محصول دارای خصوصیاتی است که مهندسین را برای استفاده از آن توجیه می‌کند. کیفیت این بلوک به اندازه‌ای است که توانسته تاییدیه مرکز تحقیقات مسکن را دریافت کند.

مزایای استفاده از بلوک گازی

پیمانکاری که قصد ساخت یک بنا را داشته باشد در ابتدا به مقدار زیادی آجر برای چینش دیوارها و همسان سازی سطح سازه نیاز دارد که این امر موجب افزایش وزن ساختمان می‌شود. علاوه بر این، در صورت بهره گیری از عایق صوتی و حرارتی و … نیز بر ورن سازه افزوده می‌شود.

برای جلوگیری یا کاهش این امر می‌توان از بلوک بتنی گازی استفاده کرد. بلوک بتنی گازی علاوه بر کاهش وزن ساختمان مزایای بیشمار دیگری دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌شود. این مزایا عبارتند از:

  • بلوک‌های گازی در برابر سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی دارند.
  • این بلوک‌ها به نسبت سایر بلوک‌های ساختمانی وزن پایین تری دارند.
  • قیمت این بلوک‌ها مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.
  • یکی از کاربردهای مهم بلوک‌های گازی این است که می توانند مانند عایق عمل کنند و دیگر نیازی نیست که شما از عایق جداگانه استفاده کنید.
  • وزن کم این بلوک‌ها موجب می‌شود تا ساختمان شما در نهایت وزن مطلوبی داشته باشد.
  • استفاده از بلوک‌های گازی موجب می‌شود تا هنگام ساخت و ساز نیاز به فولاد و بتن‌های سنگین کاهش یابد.
  • یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب در مورد این بلوک‌ها، قابل بازیافت بودن آنهاست.
  • وزن بلوک‌های گازی پایین بوده و به تبع آن جابجایی و حمل آنها بسیار آسان است.

بلوک سبک گازی به چه صورت تهیه و تولید می‌شود؟

در ساخت بلوک‌های سبک گازی از حباب هوا استفاده می‌شود که اینکار موجب می‌شود تا وزن این بلوک‌ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند اما این پایان کار نیست!!

استفاده از حباب هوا در ساخت بلوک‌های گازی نه تنها وزن آنها را کاهش می‌دهد بلکه موجب مقاومت این بلوک‌ها در برابر صدا و گرما و سرما می شود. در حال حاضر به جای استفاده از بلوک‌های قدیمی و سنگین از این بلوک ها برای ساخت و ساز استفاده می‌کنند.

برای دریافت قیمت بلوک سبک گازی و مشاوره در مورد انتخاب و خرید انواع بلوک ساختمانی اعم از بلوک هبلکس، بلوک پوکه‌ای لیکا، قیمت بلوک پوکه‌ای، بلوک سیمانی و بلوک سیپورکس با ما تماس بگیرید.

معایب بلوک سبک گازی

این بلوک‌ها علیرغم مزایای فراوان، خالی از اشکال هم نیستند. ما در زیر به چند مورد آنها اشاره میکنیم:

  • به دلیل وجود اختلال بسیار زیاد در این بلوک‌ها، هنگام رنگ آمیزی و انجام سایر کارهای زینتی بر روی آنها با مشکل مواجه خواهید شد.
  • این بلوک‌ها در برابر آب نفوذ ناپذیر نبوده و اگر قصد دارید از آنها در ناحیه مرطوب استفاده کنید حتما باید از یک لایق رطوبت عایق استفاده کنید.

قیمت بلوک گازی

همانطور که در جریانید، با توجه به شرایط بازار، قیمت‌ها دائما در حال تغییر می‌باشند. شما می‌توانید با تماس با شرکت و ارائه مشاوره رایگان از طرف کارشناسان ما از قیمت نهایی محصول مورد نظر خود با خبر شوید. البته که همکاران ما منصفانه‌ترین قیمت را پیشنهاد می‌دهند.

قیمت بلوک گازی
قیمت بلوک گازی

بلوک گازی در تهران

ساخت و ساز در تهران کماکان رو به افزایش است و به تبع آن استفاده از بلوک گازی نیز رو به افزایش است. برای تهیه بلوک گازی در تهران شما می‌توانید با شماره‌های ما تماس گرفته و از امکانات شرکت خانه بلوک بهره‌مند شوید.

بلوک گازی در یزد

شرکت خانه بلوک علاوه بر تولید محصولات و ارائه آن به شهرهای مختلف، با داشتن نمایندگی‌های متعدد از شرکت‌ها و کارخانجات بزرگ نظیر کارحانجات شیشه بلوک و ملات اردکان یزد توانسته بخش اعظمی از فروش بلوک‌های سبک ACC (هبلکس) را به خود اختصاص دهد.

بلوک گازی در تبریز

بلوک گازی در تبریز دارای نمایندگی می‌باشد که محصولات خود را تحت نظر کنترل کیفیت مرغوب تولید کرده و روانه بازار می‌کند. نمایندگی‌های شرکت خانه بلوک در شهرهای مختلف خدمات خود را به نحو احسن ارائه می‌دهند.‌

کاربرد بلوک گازی چیست؟

بلوک‌های گازی به دلیل ساختار سبکی که دارند می‌توانند جایگزین بلوک‌های سنگین باشند و و موجب کاهش وزن سازه شوند. علاوه بر سبک سازی ساختمان، بلوک‌های گازی عمل حمل و نقل و همچنین نصب دیگر سازه‌ها را سرعت می‌بخشد که خود مزیت بالایی به حساب می‌آید. همچنین از این بلوک‌ها می‌توان برای کف بندی طبقات نیز استفاده کرد.

بلوک گازی این امکان را به شما می‌دهد که پس از اجرای آن عملیات‌هایی همچون سفید کاری نیز انجام دهید و ساختمان یا بنایی زیبا و خارق العاده و در عین حال محکم و با دوام داشته باشید. علاوه بر سفید کاری می‌توانید با کمک ابزار آلات مخصوص توسط فردی ماهر جهت افزایش طول عمر بنا اقدام به عایق بندی ساختمان و ایزولاسیون آن کنید.

یکی از مهم ترین و در واقع اصلی ترین کاربرد بلوک بتنی گازی، استفاده از آن در شیب بندی پشت بام‌ است که جز برترین و با کیفیت‌ترین پوشش‌ها برای پشت بام ساختمان‌ها به حساب می‌آید. بسیاری از افراد و پیمانکاران از این ابزار برای ساختمان‌های خود استفاده می‌کنند.

از دیگر کاربردهای بلوک‌های گازی که ممکن است بسیار به چشم دیده باشید اما به آن توجه نکرده باشید، عایق صوتی می‌باشد که در سینماها و تالارها یا بسیاری از موتور خانه‌ها که صدای بسیار زیادی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در سرد خانه‌ها یا گرم خانه‌ها جهت حفظ دما و به عنوان عایق حرارتی از آن‌ها استفاده می‌شود.

بهترین نمایندگی معتبر فروش بلوک گازی چه کسی می‌باشد؟

تکنولوژی و فناوری در عصر حاضر پیشرفت چشمگیری داشته است و با ورود به تمامی صنایع از جمله ساختمان سازی توانسته است تغییرات بزرگی ایجاد کند. یکی از این تغییرات ورود بلوک‌های گازی است.

با توجه به افزایش ساخت و سازها در سطح شهر، مراکز بسیاری تاسیس شده و به تولید و عرضه انواع بلوک‌های بتنی و مصالح ساختمانی مشغول گشته‌اند. اما پیدا کردن مرکز معتبری که بتوان بهترین و با کیفیت ترین مصالح و بتن‌ها را از آن تهیه کرد کاری سخت و دشوار است. همچنین برای بسیاری از پیمانکاران در کنار کیفیت مصالح، قیمت آن‌ها نیز حائز اهمیت می‌باشد.

یکی از این مراکز که سال‌هاست در زمینه تولید و فروش انواع بلوک‌های ساختمانی همچون بلوک گازی فعالیت دارد، شرکت خانه بلوک است. این شرکت با دارا بودن تیمی متشکل از متخصصان و کارشناسان مجرب سعی در ساخت با کیفیت ترین بلوک‌ها را داشته و توانسته است در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به سطح استاندارد جهانی دست یابد.

خانه بلوک با توزیع و فروش در سراسر ایران از طریق نمایندگی‌های فعال خود، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه داده و با اهدای ضمانت نامه‌ای معتبر، با کیفیت بودن محصولات خود را تضمین می‌کند. در صورت تمایل به خرید بهترین و با کیفیت بلوک گازی با قیمتی بسیار مناسب، می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت خانه بلوک تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کرده‌ایم تا بلوک گازی را مورد بررسی قرار دهیم، در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با کارشناسان شرکت خانه بلوک، با ما تماس بگیرید. شرکت خانه بلوک به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده انواع بلوک اعم از بلوک سیمانی، بلوک لیکا، بلوک هبلکس، بلوک گازی و… بهترین و با کیفیت ترین این بلوک‌ها را با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

دفتر تهران

۲۸۳ ۲۸۴ – ۰۲۱

دفتر کرج

۵۱۲۵ ۳۴۲۰ – ۰۲۶

مدیر فروش

۰۹۱۲۱۰۲۷۶۶۷

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *