بلوک هبلکس در کرمان

لزوم استفاده از بلوک هبلکس در کرمان

بلوک هبلکس نوعی مصالح ساختمانی است که برای ساخت ساختمان های کوچک و بزرگ استفاده می شوند. این بلوک از ترکیباتی نظیر سیلیس، سیمان، آهک و پودر آلومینیوم تشکیل شده است. پس از آماده سازی، این مواد را در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد و فشار بالای ۱۰ اتمسفر در دستگاه اتوکلاو پخته میشود. سپس به اندازه های دلخواه بریده می شوند.

استفاده و کارکردن با بلوک هبلکس در کرمان بسیار آسان می باشد. به عنوان مثال به آسانی می توان در آن میخ کوبید و یا آن را اره نمود. جای پریز برق و یا کانال برای عبور سیم برق و لوله ی آب در آن ایجاد نمود. همچنین این بتن سبک در برابر آتش بسیار مقاوم بوده کلیه شرایط سلامت محیط زیست را دارا می باشد.

از آنجایی که کرمان یکی از شهرهای شبه کویری می باشد و همچنین این شهر بر روی ۱۴ گسل واقع شده است، لذا برای ساخت و ساز در این شهر باید از مصالحی استفاده شود که ابتدا سبک بود و سپس در برابر زلزله مقاوم باشد. از آنجایی که هبلکس اکثر ویژگی های مورد نظر را برای ساخت و ساز ایمن را دارد، لذا کرمان از جمله شهر های اولیه ی استفاده کننده از بلوک هبلکس بوده است.

قیمت بلوک هبلکس در کرمان

در وهله ی اول مقایسه قیمت بلوک هبلکس درکرمان با سایر مصالح ساختمانی با این موضوع مواجه می شوید که قیمت آن در برابر آجرهای سنتی برابر بوده و در مقایسه با سفال مقداری بیشتر می باشد.

اما نکاتی است که در مقایسه قیمت تمام شده بلوک هبلکس در کرمان باید در نظر بگیرید مانند آنکه سهولت نصب، وزن سبک و سهولت جا به جایی، حذف مصالحی همچون گچ و خاک، حذف ملات هایی مانند سیمان و ماسه، سبک شدن وزن سازه که مسبب مصرف کمتر بتن می گردد و از مقدار کمتری سیمان و میلگرد استفاده می شود، نداشتن ضایعات ساختمانی و همچنین با استفاده از بلوک هبلکس در کرمان کارکرد کمتر کولر و وسایل سرمایشی و پکیج جهت مصارف گرمایشی پس از ساخت سازه موجب کاهش قیمت تمام شده و اقتصادی بودن سازه به مراتب بسیار بیشتر در تقابل با سایر مصالح ساختمانی میشود.

خرید بلوک هبلکس در کرمان

خانه بلوک به عنوان یکی از معدود مراکز تخصصی ساخت انواع مصالح سبک ساختمانی در کشور در حال فعالیت می باشد. شرکت ما به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان انواع مصالح نوین ساختمانی در ایران شناخته شده است. بلوک های سبک تولید شده در خانه بلوک تمامی استاندارد های لازم برای ساخت و ساز را دارا می باشند. شما در هر جای ایران و به خصوص استان کرمان نظیر شهر های بم، جیرفت، سیرجان و … که باشید با یک تماس و ثبت سفارش می توانید مقدار بلوک هبلکس مورد نیاز را بدون واسطه و مستقیم از  خانه بلوک که تولید کننده و دسته اول می باشد را تهیه کنید.

فروش بلوک هبلکس به قیمت کارخانه

فروش بلوک هبلکس در کرمان و سایر نقاط کشور که از شرکت های مختلف و فروشگاه های متعدد انجام می شود اما مشتریان که برای خرید اقدام می کنند در ابتدا به سوالی که در ذهن آنها می رسد و نگرانند این است که آیا این نوع بلوک از این مکان که خریداری می کنم از کیفیت خوب برحوردار می باشد یا نه. پس برای اینکه از کیفت محصول آسوده خاطر باشید از شرکت های معتبر خریداری محصول را انجام دهید. در سطح کشور شرکت های معتبر و شناخته شده زیادی موجود است که فروش بلوک سبک ACC را انجام می دهند یکی از آنها را که می توان معرفی کرد خانه بلوک می باشد.

خانه بلوک که تجربه بالا در تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک هبلکس ACC را دارد و در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب استفاده می کند با نظارت کامل مهندسین برای گرفتن نتیجه بهتر و در نهایت کسب رضایت مشتری می انجامد. خانه بلوک به فروش بلوک هبلکس در کرمان نیز می پردازد و همچنین از جمله شهر هایکه در کرمان بیشترین فروش را انجام داده است از موارد ذکر شده در زیر می باشد.

 • فروش بلوک هبلکس در جیرفت کرمان 
 • فروش بلوک ACC در سیرجان
 • فروش بلوک هبلکس در بم کرمان
 • فروش بلوک ACC در برد سیر کرمان
 • فروش بلوک هبلکس در شهر بابک
 • فروش بلوک ACC در ریگان کرمان 
 • فروش بلوک هبلکس در رفسنجان
 • فروش بلوک ACC در زرند کرمان 
 • فروش بلوک هبلکس در قلعه گنج
 • فروش بلوک ACC در بافت کرمان
 • فروش بلوک هبلکس در عنبر آباد
ارسال بلوک هبلکس در نقاط مختلف کرمان

خانه بلوک انواع بلوک های سبک را پس از تولید به سفارش شما مشتریان گرامی به اقصا نقاط کشور با اندک ترین هزینه حمل ارسال می کند. لذا شما مشتریان گرامی که در هر کدام از شهر های استان کرمان باشید می توانید خرید بلوک هبلکس در کرمان، خرید بلوک هبلکس در بم، بلوک هبلکس در جیرفت، بلوک هبلکس را برای رفسنجان، بلوک هبلکس برای سیرجان و سایر شهرستان های استان کرمان را چه به صورت حضوری چه به صورت آنلاین انجام داده و در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه دریافت کنید. خانه بلوک انواع بلوک را در سراسر کشور از جمله ارسال بلوک سبک ACC در کرمان را انجام می دهند.

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این نوشته در بلوک ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.