0
تعداد: 0
مجموع: تومان
نمایش سبد خریدتسویه حساب
خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
مقرون به صرفه
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
تماس با ما

بلوک سبک پوکه ای

بلوک سبک پوکه ای

 بلوک سبک پوکه ای از ترکیب سیمان ، آب و پوکه معدنی تشکیل می شود ، پوکه ها بصورت معدنی و صنعتی تولید می شوند که پوکه های معدنی از فوران کوه های آتشفشان در معادن مختلف کشور بوجود می آیند که در این مورد معدن های مختلفی در نقاط مختلف کشور وجود دارد که این معادن به مرحله استخراج نرسیده و یا به علت های مختلفی تولید آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست .بلوک پوکه های صنعتی هم نیز در کارخانه های تولید می شوند. با توجه به مناطق مختلفی که در آنان پوکه تولید میشود ، پوکه ها دارای انواعی هستند.

به عنوان مثال پوکه معدنی بستان آباد دارای رنگ سفید است  و وزن پایینی دارد ولی از نظر استحکام مناسب نیست ، همچنین با توجه به آهک موجود در این نوع پوکه باعث شده مرغوبیت لازم را نداشته باشد ولی به طور کلی مهمترین تفاوت آن با سایر پوکه ها جرم حجمی کم آن است . از دیگر معادن تولید پوکه میتوان به پوکه معدنی قروه اشاره کرد ، رنگ این پوکه تیره بوده و دارای استحکام و مقاومت مناسبی است اما عیب بزرگ آن بالابودن چگالی آن است .

پوکه های معدنی دراری چندین اندازه مختلف هستند که هر اندازه یک کاربرد خاص دارد و اصطلاحا در اندازه های پودری ، عدسی و فندقی دسته بندی می شوند. بلوک های پوکه ای تنها از مخلوط پوکه و سیمان تولید میشوند و وجود هر ماده دیگری در ساختار آن باعث بی کیفیتی در محصول نهایی می شود که البته این ترکیب اضافی به نوبه خود در قیمت بلوک موثر است ، به همین دلیل بعضی اوقات برخی از فروشندگان قیمتی متفاوت و پایین تر از بقیه ی فروشندگان اعلام میکنند که این قیمت حاکی از وجود برخی ترکیبات اضافی در ساختار بلوک است . البته نوعی بلوک سیمانی در بازار وجود دارد که از سیمان و ماسه تشکیل می شود که اصطلاحا به آن بلوک بتنی یا بلوک سنگین می گویند .

بلوک های پوکه ای مزایای زیادی دارند از جمله ، اجرای کار ساخت و ساز را تسریع میکنند ، استفاده از بلوک پوکه ای هزینه ها را کاهش و ضایعات ساخت و ساز را به حداقل می رساند ، عایق حرارت ، صوت قابل قبولی دارد ، در برابر یخ زدگی مقاوم و همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم است. این ویژگی ها در نظر خریداران بلوک بسیار مهم و حیاتی است و بلوک پوکه ای با دارا بودن این ویژگی ها توانسته مشتریان زیادیرا در سراسر جهان به خود جذب کند.

قیمت فروش بلوک پوکه ای در کارخانه ها متفاوت است . با توجه با سایزهای مختلف بلوک پوکه ای قیمت های این نوع بلوک ها در کارخانه ها نیز متفاوت است . مپنین بلوک های پوکه ای بر حسب کیفیت مواد اولیه تولیدی نیز قیمت های متفاوت خواهند داشت .

کارخانه های فروش بلوک پوکه ای باید قیمت بلوک ها را طبق استاندارهای مشخص شده به مشتریان اعلام نمایند تا بازار از هرج و مرج و نوسان قیمت ها به دور باشد  و همچنین مشتریان نیز باید در زمینه خرید بلوک پوکه ای دقت داشته باشند که ممکن است بلوک ها درجه دو باشند و لذا برای خرید بلوک قیمت را از چند کارخانه مختلف درخواست کنند .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

ابزارک متن

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

آخرین کارها

آخرین نظرات