بلوک سیپورکس

بلوک سیپورکس چیست؟

بلوک سیپورکس نوعی بتن گازی می باشد که نام آن برگرفته شده از کلمه ی انگلیسی Silic Pore Expansion   می باشد.در واقع بلوک سیپورکس همان بلوک هبلکس می باشد  که نام آن تغییر یافته است و مهمترین دلیل تغییر نام آن مسئله ی برندینگ می باشد.گفته می شود که شرکتی که برای اولین بار این بلوک را به بازار عرضه کرده است تصمیم داشته است که این باور را در ذهن مردم ایجاد کند که محصول جدیدی را به بازار عرضه می کند اما در واقع بلوک سیپورکس و هبلکس هر دو  مواد یکسان و به اندازه های یکسانی تهیه و تولید می شوند.

طرز تهیه ی بلوک سیپورکس

ایجاد بلوک سیپورکس به صورتی است که برای ایجاد هر متر مکعب از آن مواد ثابتی را با هم ترکیب می کنند و در نهایت برش می دهند.مواد تشکیل دهنه ی این بلوک سیمان و ماسه سیلیسی ریز دانه و آهک و پودر آلومینیوم و مواد جانبی دیگری می باشد .

زمانی که مواد اولیه ی این بلوک را با هم ترکیب می کنند آن را در مخازن مخصوصی میریزند و آنگاه صبر می کنند تا آن مواد به درصدی از مقاومت برسند و در نهایت با نهایت دقت و ظرافت آن ها را برش می دهند.

بلوک های سیپورکس نیز در دو نوع به فروش می رسند

بلوک های سیپورکس اتوکلاو

بلوک های سیپورک غیر اتوکلاو

بلوک های سیپورکس اتوکلاو شده معمولا از مقاومت بیشتر ی برخوردار می باشند.

بسته بندی و فروش

در نهایت این بلوک ها بر روی پایه هایی از جنس چوب قرار می دهند تا به راحتی بتوانند آن ها را توسط سلفون بسته بندی نمایند و به بازار عرضه کنند.

شما می توانید برای تهیه ی این نوع بلوک ها و مشاوره برای انتخاب و اطلاع از قیمت بلوک هبلکس و در نهایت برای خرید با شرکت خانه بلوک تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.