خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
مقرون به صرفه
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
تماس با ما

قیمت بلوک هبلکس

قیمت بلوک هبلکس در شرکت خانه بلوک

یکی از مرغوب ترین بلوک های ساختمانی که نقش بسیار مهمی در ساختمان سازی ایفا می نماید.بلوک هبلکس به صورت پیش ساخته عرضه می شود و قیمت بلوک هبلکس نیز با توجه به نوع آن در شرکت خانه بلوک مشخص می شود که این مبلغ دچار نوسان بالایی نبوده و تا کنون تغییر چندانی نکرده است.ترکیبات این بلوک از سیلیس و سیمان و آهک و پودر آلومینیوم می باشد.بلوک هبلکس در نوع تولید و مورد استفاده قرار می گیرد.

  • بلوک هبلکس اتوکلاوی
  • بلوک هبلکس غیر اتوکلاوی

ساختار بلوک هبلکس

بلوک های هبلکس از نوع غیر اتوکلاوی معمولا دارای کیفیت پایین تری برخوردار است و طبیعتا قیمت آن نیز پایین تر می باشد.

ساختار این بلوک ها به صورت حفره ای می باشد.یکی از مهمترین معایب این بلوک ها درصد تخلل بالای آن می باشد که این امر موجب می شود از مقاومت این بلوک ها در برابر فشار زیاد کم باشد.

این بلوک معمولا برای ساخت و ساز در سایختمان هایی استفاده می شود که دارای اسکلت های قدرتمندی می باشند زیرا از این بلوک ها نمی توان برای ساخت دیوارهایی استفاده کرد که باید وزن بالایی را متحمل شوند.

مهمترین دلایل استفاده از بلوک هبلکس در ساختمان سازی

این بلوک ها عایقی بسیار قوی و مرغوب در برابر رطوبت هستند به همبن علت است که در شمال تهران و مناطق شرجی و رطوبتی برای ساخت منازل از این بلوک ها استفاده ی فراوانی می شود.

این بلوک ها همچنین بسیار سبک هستند و می توان آن ها را به راحتی جا به جا کرد.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مثبت در مورد این بلوک ها این است که این بلوک ها عایق های بسیار خوبی برای سرما و گرما هستند.

بلوک های هبلکس را به راحتی می توانید ببرید و به اشکال دلخواه خود درآورید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای به کار گیری این بلوک ها در ساخت و ساز نیازی به تجربه و مهرت خاصی نیست.

خانه بلوک به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده ی انواع بلوک ساختمانی به ویژه بلوک های هبلکس با کیفیت ترین این بلوک ها را با قیمت های بسار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی خانه بلوک در سال 1387 با هدف تولید و اجراء انواع بلوک های ساختمانی شروع به کار کرده است و با تکیه بر کادری توانمند متشکل از تیم فنی و مهندسی خود توانسته پروژه های گسترده ای در ایران عزیزمان اجراء کند.