خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
مقرون به صرفه
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
تماس با ما

بلوک سبک لیکا

بلوک سبک لیکا چیست؟

یکی از بلوک هایی که در صنعت ساخت و ساز استفاده ی فراوانی دارد بلوک سبک لیکا می باشد.در واقع بلوک سبک لیکا بلوکی است از جنس سیمان که تنها تفاوت با بلوک های سیمانی در این است که در بلوک سبک لیکا به جای استفاده از سنگدانه های معمولی از سنگدانه هایی استفاده می شود که از جنس رس می باشد که می توان گفت که این بلوک همان رس است که مورد انبساط قرار گرفته است.

بلوک های سبک لیکا از جنس رس هستند و از نظر شکل ظاهری به صورت گرد هستند که در آن رنگدانه هایی به رنگ قهوه ای دیده می شود.

از این بلوک در صنعت ساخت و ساز به ویژه برای ساخت دیوار و سقف استفاده می شود زیرا استفاده از این بلوک ها در ایجاد سقف و دیوار موجب هرچه مستحکم تر شدن سازه ها می شود.

قیمت بلوک سبک لیکا

بلوک سبک لیکا برای استفاده در حجم بالا و یا پایین دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشد و به ساختمان سازان توصیه می شود

که حتما از این بلوک برای به کارگیری در نقاط حساس ساختمان مانند دیواره ها و سقف که در بالا ذکر شد استفاده کنند.

فروش بلوک سبک لیکا

با توجه به اهمیت استفاده از این بلوک ها در چند سال اخیر خرید بلوک سبک لیکا نیز به صورت چشم گیری افزایش یافته است و مشتریان همواره به دنبال با کیفیت ترین این بلوک ها برای تهیه و استفاده می باشند.

از فرآورده های مهم لیکا در ایران بلکو های سبک لیکاست که بیشترین کاربرد آن در مصالح عایق می باشد .

هم چنین به عنوان دیواره جداکننده و غیرباربرنیز استفاده می شود.این بلوک ها در ابعاد مختلف ساخته می شوند شامل ابعاد آجری,سه جداره ,دو جداره ,بلوک های نیمه ,و بلوک های ترمو

بلوک های سبک لیکا دارای ویژگی های خاص خود می باشند که از مهم ترین این ویژگی ها می توان به  وزن کم,عایق حرارتی ,عایق صوتی ,مقاومت در برابر آتش ,جذب مناسب آب و کاهش هزینه ها اشاره کرد .

تولید بلوک سبک لیکا

این بلوک های از مخلوط کردن سیمان ,آب و سبک دانه به دست می آیند و با حذف ریزدانه های طبیعی  وزن آنها کمتر شده و تخلخل آنها نسبت به بتن نیمه سبک بالاتر میرود و با توجه به استفاده آنها در دیوار یا سقف به صورت تو پر یا تو خالی ساخته می شوند .

خرید بلوک سبک لیکا

مهم ترین نکته ای که در خرید بایستی به آن توجه کرد کیفیت بلوک ها و متناسب بودن قیمت هاست که نیاز به تفحص و اطمینان کامل از مکان خرید است شرکت خانه بلوک تولید کننده انواع بلوک های با کیفیت به شما اطمینان می دهد بهترین و با کیفیت ترین بلوک ها را با قیمتی بسیار مناسب در اختیارتان قرار خواهد داد .

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی خانه بلوک در سال 1387 با هدف تولید و اجراء انواع بلوک های ساختمانی شروع به کار کرده است و با تکیه بر کادری توانمند متشکل از تیم فنی و مهندسی خود توانسته پروژه های گسترده ای در ایران عزیزمان اجراء کند.