خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
خانه بلوک
آدرس
۰۲۱-۲۸۴۲۸۳ info@khanehblock.com تلگرام
تهران- صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بعد از خیابان اباذر ساختمان بانک کشاورزی( پلاک۴۹ ) واحد ۶۳
خانه بلوک
مقرون به صرفه
خانه بلوک
بهترین
خانه بلوک
ISO 9001:2008 دارای
تماس با ما

ابعاد بلوک aac

ابعاد بلوک aac موجود در بازار

ابعاد بلوک aac یا بلوک هبلکس به اندازه (۶۰۰ * ۲۰۰) , ( ۱۰۰ * ۳۰۰ ) بوده و از این رو تقریبا ۸ برابر بزرگ‌تر از یک آجراست. اگر چه این بلوک‌ها بزرگ هستند اما وزن کمتری دارند و از این رو هزینه نیروی کار نیز کاهش خواهدیافت.

همانطور که ما تجهیز شده و به خوبی از آخرین روند در صنعت ساختمان‌سازی آگاه هستیم، بازدید ازدفتر ما و سایت رسمی ما شما را در کسب‌وکار ساخت‌وساز شما پیش خواهد برد.

ما برای ساخت آخرین قطعات ساختمان برای عمارت‌های روز مدرن که عموما به عنوان بلوک‌های AAC شناخته می‌شوند ، تلاش می‌کنیم. بلوک aac این یک مفهوم نسبتا جدید در ساختمان سازی است. از لحاظ استفاده از Blocks ” AAC ” ، می توان گفت که بلوک‌های ما به طور فزاینده‌ای برای ساخت ساختمان‌ها در اغلب روش‌های سازگار با محیط‌زیست مورد استفاده قرار می‌گیرند.با این وجود، این بلوک‌ها بسیار سبک هستند چون حاوی هوا تا حدود ۸۰ ٪ از وزن واقعی خود هستند.

بلوک aac در ساز و کار شهری

زمانی که به یک شهر فکر می‌کنید، چیز بعدی که به ذهنتان می‌رسد ساختمان است. درطول سال‌ها، ما باساختمان‌هایی با اشکال مختلف و اندازه‌های مختلف آشنا شدیم و در این زمینه بهتر عمل کردیم.در یک طرف، ما تکنیک‌های معماری و ابزار ساخت ساختمان‌های شگفت‌انگیز را با هم تطبیق می‌دهیم،همچنین اطمینان می‌دهیم که موادی که ما استفاده می‌کنیم از بالاترین کیفیت هستند. هم اکنون باتکنولوژی، حتی اکثر آجرها و سیمان نیز دست‌خوش تغییر شده‌اند. دلیل این است که ما پیشگام در این زمینه با دانش مهندسی گسترده و تجربه بی‌نظیر برای کمک به شما برای ساختن بلوک ساختمانی ومواد دیگر هستیم.

 

هنگامی که می‌گوییم ما سبک‌های ساختمان و اسکریپر ها را با هم تطبیق می‌دهیم که بیش‌ترین کاربرد درکشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه در خارج از کشور هستند، آیا ما می‌توانیم در سازگاری بامواد و ابزارآن‌ها بمانیم ؟ بنیانگذاران ما در این زمینه متخصص هستند و دارای تجربه غنی زیادی در تولید AAC یاaerated بتن پیش‌ساخته هستند و آن‌ها را به شرکت‌های سراسر کشور عرضه می‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید

یک دیدگاه بگذارید