بلوک پوکه صنعتی

چه چیزی باعث می­شود عایق بسیار پرقدرت شود…

 

پرلیت کرت، سنگی است تثبیت شده که هوا را به جای پشم­شیشه یا فوم­هایی برای عایق­کاری استفاده می­کند- و این بخشی از این محصول است. با بادگیرهای هوایی احاطه شده توسط این سنگ، پرلیت کریت یک عایق طبیعی است که نمی­سوزد و یا شعله آتش را حفظ نمی­کند.

آتش و تست گرما

در تست­ داخلی لابراتور، یک مشعل پروپان برای یک قطعه ضخیم ۱٫۵ از پرلیت کریت، به کار رفته­است. پس از ۸ دقیقه شعله سوزان تا ۱۷۵۰ درجه فارنهایت در یک نقطه خاص، درجه حرارت در طرف دیگر پرلیت کرت به اندازه درجه­حرارت اصلی اتاق باقی­مانده است. درجه حرارت در طرف دیگر این محصول یکسان باقی مانده­است! این محصول سوزانده نمی­شود یا به آن گرما داده نمی­شود. شعله مستقیم بر روی سطح با گسترش شعله صفر ماند. تنها علامت برای نشان دادن این­که گرما شدید بر روی این محصول یک منطقه کوچک کربنیزه­شده جایی است که شعله با سطح تماس پیدا کرده­است. یکپارچگی محصول تنها در سطح سیاه شده یکسان باقی مانده­است. پرلیت کرت دارای خاصیت عایق، دوام و مقاومت باورنکردنی در برابر آتش است.

تا چه حد بتنی عایق ­شده می­تواند به تنهایی انواع صرفه ­جویی را ایجاد کند؟

خانه­ های ساخته شده با دیوارهای خارجی ICF نیاز به ۴۴ درصد انرژی کمتر برای گرمایش و ۳۲ درصد انرژی کمتر برای خنک کردن دارند نسبت به خانه­ های دارای اسکلت چوبی.

قطعات گرمایشی و سرمایشی کوچکتر برای چنین خانه با مصرف انرژی بهینه مورد نیاز است که می­تواند هزینه ­های تجهیزات تا حدود ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار را کاهش دهد. بزرگترین تجهیزات دارای صرفه­ جویی از خانه­ هایی بیرون می­آیند که دارای بیشترین صرفه­ جویی انرژی هستند.

چگونه ما بدانیم این همه را؟

برآوردهای صرفه ­جویی انرژی، یک مطالعه خانه ­های تک خانواده در سراسر ایالات­ متحده و کانادا(آثار ساختمانی در سایت www.buildingworks.com) بیرون می­آید. محققان اطلاعات در مورد ۵۸ خانه را در کل جمع ­آوری کرده ­اند. نیمی، ­دیوارهای خارجی ساخته شده با ICF و نیم دیگر، خانه­ های همسایه با دیوارهای ساخته­ شده از اسکلت چوبی بودند. همه خانه­ها نسبتاً جدید(کمتر از ۶ سال) بودند و با روش­های مدرن ساخته شده­اند. محققان صورت­حساب انرژی هر یک از خانه­ های بتونی را با همتای اسکلتی آن­ها را با دقت مقایسه کرده است برای به دست آوردن یک مقایسه خوب و عالی. برآوردها از صرفه ­جویی تجهیزات، اعداد واقعی گزارش شده توسط پیمانکاران هستند که خانه­ های ICF را ساخته­ اند.

پرلیت کرت شامل محصولات طبیعی زمین است و پرلیت کرت زمین دوست است. طراحی شده است برای کاهش متوسط بهره­بردای از گرمایش و استفاده از سرمایش تا بیش از ۳۰ درصد؛ پرلیت کرت نیز وسعت جنگل مورد استفاده در سازه معمولی دارای اسکلت چوبی، را از بین می­برد.

با ایستادگی در مقابل بادهای پرقدرت طوفان و مقاومت در برابر آتش، پرلیت کرت استحکام و داوم­پذیری طولانیمدتی را به هر پروژه ساخت و ساز اضافه می­کند. یکی از ویژگی­های متعدد آن، این است که پرلیت کرت ترکیبی از مراحل ساخت و ساز متعدد را به یک محصول ساده تبدیل می­کند و بهره ­وری و سود را افزایش می­دهد.

چیزهای بیشتری وجود دارد…

راحتی…خانه­ های ساخته شده با دیوارهای ICF دارای درجه حرارت حتی بیشتری هستند در طول روز و شب.

سختی-انعطاف­ ناپذیری سازه­های بتنی فلکس در کف را کاهش می­دهد و جابه­جایی و ارتعاش نیروی باد یا کوبیدن درب را قطع می­کند. خانه­ های بتنی در مقابل نیروی بادهای تند مانند طوفان و گردباد به مراتب بهتر از خانه­ های چوبی سنتی سالم باقی می­مانند.

آرامش…صدا تنها در حدود یک ششم از طریق یک دیوار ICF خارج می­شود در مقایسه با دیوار اسکلتی عادی. این به شدت نفوذ سر و صدا به خارج را کاهش می­دهد.

مزایای پرلیت کرت فراوان است

 1. مقاومت در برابر جوندگان و باگ
 2. طوفان بادی رتبه­ بندی شده
 3. مقاومت در برابر آتش-بدون گستره شعله، بدون استعانت از شعله.
 4. بدون خارج­شدن گاز همان­طور که با برخی از فوم­های عایق پیدا شده زمانی که در معرض گرمای شدید قرار می­گیرند.
 5. مانع انفجار است.
 6. نصب بدون جرثقیل
 7. هزینه­های حمل و نقل پایین­تر
 8. استفاده از دیوارهای بنیادی قدرت بتن را تا ۷۰ درصد افزایش می­دهد
 9. دیوارهای زیرزمینی قوی­تر می­شوند تا ۷۰ درصد.
 10. سطوح داخلی و خارجی به عنوان بخشی از محصول
 11. رنگ زدن سخت-با کاهش رنگ­آمیزی و تعمیر و نگهداری
 12. بالابردن ظرفیت­ها بدون هیچ دیوار سازه داخلی
 13. مقدار باورنکردنی عایق(شعله ۱۷۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۸ دقیقه در یک طرف، بدون اختلاف درجه حرارت در طرف دیگر).
 14. ساخت و ساز سریع­تر
 15. استفاده از پنجره­ ها ودرهای معمولی
 16. بریدن با یک اره دستی معمولی در حالی که به اندازه کافی متراکم است برای نگهداشتن پیچ ­ها
 17. به طور کلی صرفه­ جویی در ساخت از -۱۰ درصد به +۲۰ درصد.
 18. صورت­حساب استفاده پایین­تر(حدود ۳۵ درصد)
 19. حق بیمه کمتر(عملکرد آن در آتش و دوام­پذیری)

تطبیق ­پذیری…این ویژگی­ها نشان می­دهند مقداری از تطبیق­پذیری پرلیت کرت مورد استفاده به صورت داخلی و خارجی:

 • یک طرف بلوک پرلیت کرت یکنواخت و صاف است، با کاهش زمان و هزینه نصب سنگ گچ در داخل دیوارهای خارجی؛
 • تکسچرشده مانند گچ، چ.ب، آجر یا سنگ، سطوح بافت پرلیت کرت، دیوارهای خارجی را کامل می­کند؛
 • دیوارهای فشند در حال حاضر فرآیند یک مرحله­ای هستند، مناسب برای استفاده مسکونی و نظامی سریع.
 • محصولات بتنی در حال حاضر می­توانند فوق­العاده سبک و بادوام باشند مانند: تهویه مطبوع پدهای کندانسور، بلوک­های محوطه­ سازی، احاطه استخر شنا، سنگ پله، ستون، پیرامون شومینه، کاشی سقف و بسیاری دیگر.

پرلیت کرت، یک دیوار خارجی شش اینچی تکمیل شده را نشان می­دهد. این بعد، یک دیوار خارجی با اندازه استاندارد و تسهیل کننده درب­ها و پنجره­های استاندارد معمولی. به خاطر سیستم راهنمای پیشرفته پرلیت کرت، پرلیت کرت می­تواند به سرعت از پهنای ۴ به پهنای ۱۲ برای رسیدن به هر طراحی معماری، تبدیل شود.

پرلیت کرت یک محصول جدید و جالب طراحی شده برای به ارمغان آوردن استحکام، زیبایی و ساخت سریع مدولار برای ساخت و ساز مسکونی و تجاری است. مورد استفاده برای مقاصد متعدد، این محصول می­تواند به راحتی برش، حفر، پیچیده شود، سمباده خورده و از نظر رنگ سخت است. این محصول می­تواند طرح­های سطحی بسیاری را داشته باشد از جمله: گچ، آجر، سنگ، چوب یا یکنواختی.

مازاد…نتایج طراحی پرلیت کرت منتج به صرفه­ جویی وسیع سازه تا بالای…می­شود.

صرفه ­جویی ۲۰ درصد سازه ICFs های موجود و صرفه­ جویی حدود ۱۰ درصد در سازه چوبی گچی.

بلوک پرلیت و محفظه پرکننده برتر برای جاسازی­های و گچ­ بری­های ESP

گزارش اصلی توسط: بروس اسچوندلر

پرلیت عایق آزاد و پر، یک شیشه آتشفشانی بی­اثر گسترش یافته توسط یک فرآیند حرارتی خاص است. این محصول حاصل سبک وزن، یک ماده سفید دانه­ای است که به راحتی دسته­ای و منفذدار می­شوند. این یک روش بسیار سریع، ارزان و دائمی برای عایق­بندی مؤثر دیوارهای زاویی است. بسته به شرایط طراحی، کاهش در انتقال حرارت از ۵۰ درصد یا بیشتر ممکن است به دست آید زمانی که پرکردن آزاد پرلیت در هسته­ های توخالی بلوک­های بتنی یا دیواره­های زاویی نوع حفره­ای، استفاده شده­است.

ویژگی­های اساسی محصول: عایق حرارتی—پرلیت حاوی سلول­های کوچک هوایی بی­شماری است که عایق حرارتی عالی و وزن سبک به شمار می­آیند. عوامل هدایت حرارتی در محدوده تراکم توصیه ­شده ۲-۱۱ pcf(176-32 کیلوگرم بر مترمکعب)، به طور معمول ۰٫۲۷ کیلو تا ۰٫۴۲ کیلو هستند.

بهره ­وری و اقتصاد عایق کاملاً آزاد پرلیت سال­های زیادی در عایق­کاری مخازن گاز مایع، مانند اکسیژن، گاز طبیعی مایع و نیتروژن در دماهای پایین به عنوان مثال ۴۰۰ درجه فارنهایت(۲۴۰ درجه سانتی­گراد)ثابت شده­است.

مقادیر انتقالی محاسبه شده نه واکنشی-دیوار زاویی بتنی با انواع مختلفی از عایق هسته ­ای، به طور مکرر توسط رتبه بندی نسبی مقادیر U و R محاسبه شده منتشرشده، مقایسه شده­اند. با این حال، گستره آزمون­های صفحه داغ محافظ شده از سیستم­های دیواری با مقیاس کامل در مهندسی دیناترم تعیین شده است که عملکرد حرارتی دیواره ­های زاویی عایق شده صرفاً برای انتقال حرارت از عایق متناسب نیستند بلکه بستگی به هندسه بلوک، هدایت حرارتی بتن و درجه­ای دارد که عایق فضاهای هسته ­ای را پر می­کند.

هزینه­ های گرمایشی و سرمایشی بالا و نیاز به حفاظت انرژی، منتج به آگاهی برجسته از عملکرد حرارتی پوشش­های ساختمان شده­ است. کمک به بهره ­وری انرژی کلی پوشش ساختمان، عملکرد حرارتی دیوارهای خارجی است. گزیده­ای از یک سیستم بهینه دیوار، مبتنی بر عملکرد حرارتی به علاوه هزینه­ های ساخت و ساز، سازه و زیبایی­ شناختی است.

پرلیت در مقابل الحاق­های EPS

در مورد انتخاب عایق براساس مقیاس کامل واقعی اندازه­گیری دیوار در مقابل مقادیر محاسبه شده، به وضوح نشان داده شده در تست به روز پرلیت و الحاق EPS. هر چند مقادیر محاسبه شده R برای الحاق­های EPS مطلوب­تر به نظر می­رسند، در مقیاس کامل آزمایشگاه آزمون دیوار آشکار می­شود که زاویی پرلیت عایق کاملاً شل، در .اقع ۲۲ درصد مؤثرتر از الحاق EPS است.

کلید عملکرد فوق­العاده پرلیت، در واقع تمام هسته­ های بلوک، حفره­ها و مناطق ملات که به طور کامل با پرلت دارای گردش آزاد، پر شده­اند، می­باشد. با پرلیت، حلقه­های همرفتی داخل بلوک، پر شده­اند، در نتیجه، جریان همرفتی حرارتی(اثر دودکش) و تفات حرارتی پس از آن را از بین می­برند.

اما پرلیت چیزهای بیشتر نشان می­دهد. پرلیت غیرقابل احتراق با نقطه ذوب حدود ۲۳۰۰ فارنهایت(۱۲۶۰ سانتی­گراد)است و رتبه­بندی آتش را از یک بلوک بتنی ۸ اینچی(۲۰ سانتی­متری) از ۲ تا ۴ ساعت بهبود می­دهد-بهبود ۱۰۰ درصدی.

پرلیت در مقابل الحاق­های ESP

آزمون­های دیوار انجام­شده نتیجه می­گیرند که پرلیت ۱۲ درصد مؤثرتر از مهره­های EPS است. برتری پرلیت مرتبط با ویژگی­های جریان آزاد آن است. مهره­های EPS بسیار سبک وزن هستند که نصب و راه­اندازی سختی دارند. علاوه بر این، آن­ها از چسبندگی ایستا رنج می­برند و تمایل به الحاق به دیوارهای هسته­ها پس از نصب دارند، به عنوان یک نتیجه، حفره­ها می­توانند در دیوارهای چیده­شده عایق­شده با مهره­های EPS، موجود باشند. این حفره ­های پرنشده تا حد زیادی مسئول عملکرد ضعیف­تر دیوارهای چیده شده عایق­بندی شده با مهره­های EPS هستند. عایق پرلیت چیده شده به صورت آزادانه، تضمین می­کند یک دیوار پرشده بدون مناطق پرنشده برای تخلیه حرارت زیاد. علاوه بر این، پرلیت به طور کامل آزمایش شده و ایمنی آتش، عملکرد حرارتی و استانداردهای تضمین کیفیت فدرال و سازمان­های دولتی و همچنین سازمان­های کد بین­المللی و محلی ساختمانی، را برآورده می­کند.

پرلیت در مقابل ورمیکولیت

تست­های انجام­ شده توسط مهندسی دیناترم نشان می­دهد که پرلیت، ۶ درصد به عنوان یک عایق هسته­ای پر مؤثرتر است نسبت به ورمیکولت. اگر چه، ویژگی­های فیزیکی دو مواد، مشابه هستند، ساختار سلولی بسته و هدایت حرارتی پایین­تر پرلیت با توجه به برتری پرلیت است. از دست دادن گرمایش از طریق دیوارهای چیده شده یک ساختمان می­تواند در طول حیات ساختمان بزرگ باشد. مقدار گرمای ذخیره شده توسط استفاده از پرلیت می­تواند بسیار بهتر باشد نسبت به جبران هزینه­ های عایق.

۱) ASTM C236، روش تست استاندارد برای عملکرد حرارتی وضعیت ثابت مجامع ساختمانی با استفاده از یک جعبه حرارتی محافظتی.

۲)مهندسی دیناترم، لینو لیکس، مینه سوتا.

۳)اثربخشی حرارتی مبتنی بر یک مقایسه مقادیر کل R مرتبط با طرح زمستانی ASHRAE با باد خارجی ۱۵ مایل است، هوای هنوز داخلی و بلوک­های دو هسته­ای ۸ اینچ(۲۰ سانتی­متر)، ۱۰۳ (۱۶۵۳ کیلوگرم/مترمکعب). درصد بهبود بیشتر خواهد شد اگر بلوک­های دارای وزن سبک­تر(مقدار k پایین­تر) استفاده شوند و کمتر خواهد شد اگر بلوک­های دارای وزن بالاتر(مقدار بالاتر k) استفاده شوند.

(۴)آزمایشگاه­های فناوری ساخت و ساز، اسکوکی، ایلینوی. هزینه­های گرمایشی و سرمایشی بالا و نیاز به حفاظت از انرژی منتج به آگاهی برجسته از عملکرد حرارتی از پوشش­های ساختمانی شده­است. کمک به بهره­ وری انرژی کلی پوشش ساختمان، عملکرد حرارتی دیوارهای خارجی است. گزیده­ای از یک سیستم بهینه دیوار، مبتنی بر عملکرد حرارتی به علاوه هزینه ­های ساخت و ساز، نیازهای سازه­ای و زیبایی­شناختی، است.

پرلیت در مقابل الحاق­های EPS

در مورد انتخاب عایق براساس اندازه­گیری­های دیوار با مقیاس کاملاً واقعی در مقابل مقادیر محاسبه شده به وضوح در پرلیت و تست به روز الحاق EPS نشان داده شده­است. اگر چه مقادیر محاسبه شده R برای الحاق­های EPS مطلوب­تر ظاهر می­شوند، تست دیوار در آزمایشگاه با مقیاس کامل نشان می­دهد که عایق پرلیت چیده شده کاملاً آزاد در واقع ۲۲ درصد بیشتر از الحاق­های EPS است.

یک کلید برای عملکرد فوق­العاده پرلیت در واقع، هسته­ ها،حفره­ ها و مناطق به طور کامل پرشده با ملات پرلیت با جریان آزاد می­باشد. با پرلیت، حلقه همرفتی داخل بلوک پر شده­است، در نتیجه جریان همرفتی حرارت(اثر دودکش) و تلفات حرارتی پس از آن را از بین می­برد.

اما پرلیت بیشتر از این را نشان می­دهد. پرلیت غیرقابل احتراق با نقطه ذوب حدود ۲۳۰۰ فارنهایت(۱۲۶۰ سانتی­گراد) است و رتبه­بندی آتشِ یک بلوک بتنی ۸ اینچی(۲۰ سانتی­متری) را از ۲ به ۴ ساعت بهبود می­دهد-یک بهبود ۱۰۰ درصدی.

پرلیت در مقابل الحاق­های EPS

تست­های دیوار انجام شده، مشخص می­کنند که پرلیت ۱۲ درصد مؤثرتر از مهره­های EPS هستند. برتری پرلیت مرتبط با ویژگی­های جریان آزاد آن است. مهره­های EPS بسیار سبک وزن هستند که نصب و راه ­اندازی سختی دارند. علاوه بر این، آن­ها از چسبندگی ایستا رنج می­برند و تمایل به الحاق به دیوارهای هسته ­ها پس از نصب دارند، به عنوان یک نتیجه، حفره ­ها می­توانند در دیوارهای چیده­ شده عایق­ شده با مهره ­های EPS، موجود باشند. این حفره­ های پرنشده تا حد زیادی مسئول عملکرد ضعیف­ تر دیوارهای چیده شده عایق­بندی شده با مهره­های EPS هستند. عایق پرلیت به صورت آزادانه چیده شده ،یک دیوار پرشده بدون مناطق پرنشده برای تخلیه حرارت زیاد، تضمین می­کند. علاوه بر این، پرلیت به طور کامل آزمایش شده و ایمنی آتش، عملکرد حرارتی و استانداردهای تضمین کیفیت فدرال و سازمان­های دولتی و همچنین سازمان­های کد بین­المللی و محلی ساختمانی، را برآورده می­کند.

پرلیت درمقابل ورمیکولیت

تست­های انجام­شده توسط مهندسی دیناترم نشان می­دهد که پرلیت، ۶ درصد به عنوان یک عایق هسته­ای پر مؤثرتر است نسبت به ورمیکولت. اگر چه، ویژگی­های فیزیکی دو مواد، مشابه هستند، ساختار سلولی بسته و هدایت حرارتی پایین­تر پرلیت با توجه به برتری پرلیت است. از دست دادن گرمایش از طریق دیوارهای چیده شده یک ساختمان می­تواند در طول حیات ساختمان بزرگ باشد. مقدار گرمای ذخیره شده توسط استفاده از پرلیت می­تواند بسیار بهتر باشد نسبت به جبران هزینه­ های عایق

۱) ASTM C236، روش تست استاندارد برای عملکرد حرارتی وضعیت ثابت مجامع ساختمانی با استفاده از یک جعبه حرارتی محافظتی.

۲)مهندسی دیناترم، لینو لیکس، مینه سوتا.

۳)اثربخشی حرارتی مبتنی بر یک مقایسه مقادیر کل R مرتبط با طرح زمستانی ASHRAE با باد خارجی ۱۵ مایل است، هوای هنوز داخلی و بلوک­های دو هسته­ای ۸ اینچ(۲۰ سانتی­متر)، ۱۰۳ (۱۶۵۳ کیلوگرم/مترمکعب). درصد بهبود بیشتر خواهد شد اگر بلوک­های دارای وزن سبک­تر(مقدار k پایین­تر) استفاده شوند و کمتر خواهد شد اگر بلوک­های دارای وزن بالاتر(مقدار بالاتر k) استفاده شوند.

(۴)آزمایشگاه­های فناوری ساخت و ساز، اسکوکی، ایلینوی.

پرلیت عایقی فوق­العاده است-تست مهندسی دیناترم به طور قطعی نشان داده که عایق به طور آزادانه پرشده پرلیت، عایق بلوکی بتنی برتری است زمانی که با جاسازهای پلی استایرن انبساطی(EPS)، مهره­های پلی استایرن انبساطی(EPS) و ورمیکولیت، مقایسه شود.

اثر تغییرات از نظر ابعاد

تغییراتی یافت شده در ابعاد بلوک و اثر این تغییرات اعتبار بیشتری برای انتخاب مواد عایق چیده شده براساس تست­های واقعی سیستم­های دیوار به جای استفاده از مقادیر محاسبه­شده یا منتشر شده مبتنی بر بلوک بتنی اسمی، می­دهد. در تجزیه و تحلیل انجام شده توسط آزمایشگاه­های فناوری ساخت و ساز، تغییرات در ابعاد بلوک می­تواند باعث انتقال حرارتی از ۱۹ درصد تا ۳۶ درصد می­شود بسته به پوسته نما و ضخامت تیرک اصلی. بر این اساس، مقادیر محاسبه­ شده و منتشرشده این تفاوت ابعادی را در نظر نمی­گیرند در حالی که سیستم­ های دیوار تمام متغیرها را در نظر می­گیرند.

اطمینان از عملکرد برتر جریان آزاد پرلیت

یک اصل برای عملکرد عالی عایق شل-آزاد پرلیت در سیستم­های بنایی دیوار، مشخصه جریان آزاد آن است. در یک سیستم بنایی وساخت دیوار، گرانول پرلیت دنبال می­شود و به طور کامل کوچکترین شکاف، حفره، و مناطق ملات بدون پل زدن پر می­شوند. این سیالیت عایق شل-آزاد پرلیت، اطمینان بنایی دیوار به طور کامل و عایق کارآمد و جلوگیری از “اثر دودکش” یا “چسبیده شخصی” اثر مشخصه EPS محصولات را ایجاد می­کند.. سیالیت پرلیت همچنین اجازه می دهد پیمانکار سنگ تراشی برای نصب چند دوره بلوک قبل از نصب و راه اندازی عایق به هسته ی اصلی و سوراخ پیچ.

منتشر شده و ارزش انتقال حرارت محاسبه انجام خواص فیزیکی عایق با توجه به سیالیت، حل و فصل و مقدار از هسته است که در واقع پر در نظر نیست.
سیالیت پرلیت همراه با خواص غیر از حل و فصل اطمینان عملکرد حرارتی دائمی برای بازسازی ساختار.

پرلیت چیزی بیش از یک عایق است — علاوه بر این، بهتر در به عملکرد عالی حرارتی آن، عایق پرلیت ارائه می دهد تعدادی از مزایای اضافی را به معماران، مهندسان، پیمانکاران و صاحبان ساختمان است.

 • سهولت عایق-عایق گشاد-آزاد نصب آسانی دارد و نیاز به هیچ آموزش یا تجهیزات خاصی ندارد. علاوه بر این، ممکن است در هر ارتفاع دیوار منطقی نصب شده به عنوان ساخت و ساز پیشرفت.
 • قیمت رقابتی– پرلیت گشاد پر عایق هزینه رقابت با دیگر عایق بلوک سنگ تراشی است. هنگامی که شما در نظر بگیرید که عایق پرلیت خواهد از دست دادن حرارت از طریق دیواره های سنگ تراشی بیش از ۵۰٪ کاهش می دهد، ممکن است بهترین سرمایه گذاری شما تا به حال ساخته شده است!
 • بهبود ۱۰۰٪ در مقاومت در برابر آتش– مطالعات مستقل نشان می دهد که امتیاز آتش بلوک های بتنی از ۲ ساعت به ۴ ساعت بهبود یافته زمانی که هسته ها با پرلیت پر گشاد پر عایق.
 • عایق شلآزاد پرلیت چیست -؟ پرلیت عایق شل پر کردن شیشه های آتشفشانی بی اثر با حرارت دادن تا ۱۶۰۰ F (850 C) گسترش یافته است. این محصول نتیجه دانه سبک با کوچک، مهر و موم شده سلول هوا بی شماری که برای عملکرد عالی حرارتی آن حساب است. ویژگی های عایق پرلیت شل را پر کنید ارائه بسیاری از فواید اضافی از جمله:
 • پرلیت گشاد پر عایق رایگان جریان است و یکنواخت و به طور کامل تمام هسته و حفره در واحدهای دیوار سنگ تراشی را پر کنید.
  • پرلیت گشاد پر عایق معدنی است و پوسیدگی، حشرات موذی و مقاوم در برابر موریانه است.
 • پرلیت گشاد پر عایق است غیر قابل احتراق با نقطه ذوب حدود ۲۳۰۰ F (1260 C)، در حالی که EPS محصولات احتراق می باشد.
 • پرلیت گشاد پر عایق بهبود می بخشد آتش امتیاز یک بلوک ۸ اینچ بتن از ۲ ساعت به ۴ ساعت — بهبود ۱۰۰٪!
 • پرلیت گشاد پر عایق غیر آب بندی است و وزن خود را از دیواره های سنگ تراشی در و هسته بلوک سنگ تراشی.
 • پرلیت گشاد پر عایق ممکن است به راحتی و بدون آموزش یا تجهیزات خاص نصب شده است.
 • آزمایش عملکرد حرارتی با استفاده از ASTM C-236 روش جعبه نگهبانی داغ نشان داده است که سنگ تراشی پرلیت عایق پر شل عایق بلوک های بتنی برتر است که به پلی استایرن (EPS) درج، پلی استایرن (EPS) مهره، ورمیکولیت و مقایسه شده است.
 • تست دیگر انجام شده توسط آزمایشگاه مستقل نیز کیفیت برتر از پرلیت عایق پر شل منظور کرده­است.

استانداردها، مشخصات و منابع قابل استفاده:

 • ASTM C549مشخصات برای پرلیت سست پر عایق
 • تراکم ASTM C520 مشخصات دانه سست پر عایق
 • روش آزمون ASTM C236 مشخصات برای حالت پایدار حرارتی
 • عملکرد مجامع ساختمان با استفاده از یک جعبه نگهبانی داغ
 • تست ASTM E84مشخصات برای ویژگی های سوزاندن سطح مواد ساختمان
 • استفاده از مواد بولتن FHA UM-37 تجاری توضیحات AA-903 GSA عایق حرارتی (پرلیت منبسط)
 • موسسه فدرال آجر امریکا نکات مشخصات فنی HH-I-515 بدون ۲۱A

بهترین و مرغوب ترین بلوک ها را از خانه بلوک بخواهید !

خانه بلوک عرضه کننده مرغوب ترین و با کیفیت ترین بلوک های سیمانی ,بلوک های acc, بلوک سبک لیکا و …. می باشد که به علت باکیفیت بودن محصولات و قیمت مناسب در جایگاه برتر ارائه دهندهگان انواع بلوک ها قرار گرفته است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این نوشته در بلوک ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *